Меню
Статистика
Наше опитування
Чи хотіли б ви навчатися у нашому ліцеї?
Всього відповідей: 909
Форма входу
Головна » Статті » На базі (9 класів):

Опоряджувальник будівельний

Опоряджувальник будівельний - це фахівець, від якості роботи якого залежить зовнішній вигляд будівельних конструкцій. Мета опорядження будівель і приміщень – надати  поверхні будівельних конструкцій естетичну промовистість, захистити від руйнівних впливів, поліпшити санітарно-гігієнічні і технологічні умови експлуатації, позитивно впливати на емоційний стан людини.

У будь-якому будівельному виробництві, на будь-якій будові неминуче наступає відповідальний період, коли будівельники підходять до виконання завершального циклу робіт з оздоблювання зведеної будівлі або споруди. Іншими словами, приходить час для штукатурних, лицювальних, малярських, шпалерних і інших робіт оздоблювального циклу, коли будівництво цілком належить будівельникам опоряджувальних фахів – опоряджувальникам.

    Характер роботи:

٭ виконує будівельні та ремонтні роботи;

٭ готує поверхні для виконання опоряджувальних робіт (штукатурні, малярні, лицювальні);

٭ готує розчини, фарби за сучасними технологіями  для виконання різних видів опоряджувальних робіт;

٭ наносить вручну або механізованим способом  розчини, грунтовки, фарби на різні види поверхонь;

٭ при виконанні опоряджувальних робіт використовує ручний та електричний інструмент;

٭ володіє сучасними технологічними та високоякісними  прийомами роботи;

٭ розмічає за допомогою лазерних приладів поверхні;

٭ перевіряє правильність виконання робіт контрольно-вимірювальним інструментом.


 

    Умови роботи. Професійна діяльність опоряджувальника  будівельного належить до фізичної праці середнього навантаження і напруження. Обмежень щодо статі і віку професія не має. Ремонтні роботи виконуються в різних кліматичних зонах. Робітники працюють як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі та на висоті.

    Ринок праці. Працюють в житловому та комунальному господарстві населених пунктів, ремонтно-будівельному виробництві.

   Освітня підготовка. Професію опоряджувальника будівельного можна здобути в Полтавському професійному ліцеї, який знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Сакко, буд.16-а; тел.: (0532)51-27-20; е-mail:ppl1946@rambler.ru.

   Медичні обмеження. Порушення опорно-рухового апарату, захворювання серцево-судинної системи, органів травлення та органів дихання, захворювання органів зору, алергічні захворювання, ревматичні захворювання суглобів, а також фізичні вади здоров'я, слабкий імунітет, слабо розвинена пам'ять, відсутність практичного мислення.

Вимоги до індивідуальних психологічних особливостей. Хороший зір з правильним кольоровідчуттям, чітка координація руху рук (кистей і пальців), добре розвинуті просторове, аналітичне, логічне та конструктивне мислення; охайність, стриманість, самоконтроль; уважність, пам'ять, розвинене просторове уявлення.

Перспективи.

Якщо ви вирішили, що ваша майбутня професія повинна дати впевненість, що в сучасному світі ваші знання і вміння будуть затребувані і гідно оплачувані, оцініть можливості і перспективи професії «Опоряджувальник будівельний». Потреба будівництва в таких спеціалістах найбільша, тому що за вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні, штукатурні та лицювальні роботи. Обравши саме цю професію, ви навчитесь виконанню високоякісної штукатурки; опорядженню віконних і дверних прорізів; штукатуренню фасадів декоративними штукатурками; штукатуренню поверхонь із застосуванням механізації;опорядженню поверхонь спеціальними штукатурками; фарбуванню поверхонь водяними і неводяними складами; альфрейним опорядженням поверхонь; обклеюванню поверхонь шпалерами; облицюванню поверхонь керамічними плитками та природним каменем; улаштуванню підлог з новітніх будівельних матеріалів. Оволодівши цією професією,  ви зможете працювати на  будівельних майданчиках не лише нашого міста, а й за його межами.

   Розмір заробітку опоряджувальника будівельного залежить від його кваліфікації, складності виконуваної роботи, форми власності та спеціалізації підприємства, організації, установи, де він працює.


 

Категорія: На базі (9 класів): | Додав: Nataliia_Padalka (19.06.2014)
Переглядів: 1961
Пошук
Життя ліцею
Хостинг от uCoz.

Полтавський професійний ліцей, м.Полтава, вул. Сакко, 16а © 2018