Меню
Статистика
Наше опитування
Чи хотіли б ви навчатися у нашому ліцеї?
Всього відповідей: 1041
Форма входу
Головна » Статті » На базі (11 класів):

Муляр

МУЛЯР

 Муляр це робітник, що бере участь у зведенні і ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних (різні види каменю) і штучних (з глини, шлаку, вапняно-піщаних сумішей тощо) будівельних матеріалів.

Характер роботи. Муляр зводить фундаменти і стіни будівель з природного і штучного каменю, робить внутрішні перегородки, кладку несучих стін, фундаменту арок, зводів, колон, мурує опори, труби, готує розчини, суміші, здійснює монтаж збірних елементів. Бере участь у будь-яких будівельних операціях.

Умови роботи. Муляр може працювати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Можливі місця роботи: будівництво, реставрація будинків, виробничих приміщень, мостів.

Ринок праці. Муляр бере участь майже у всіх будівельних операціях. Саме він відповідає за те, наскільки комфортно будуть почуватися люди у збудованому помешканні, як довго воно слугуватиме. Потреба на ринку праці у мулярах постійна і має тенденцію до зростання. У переважній більшості регіонів України муляр без особливих ускладнень знаходить роботу в будівельних організаціях, на підприємствах та в установах різних форм власності. Ризик безробіття у мулярів мінімальний і пов’язаний, перш за все, з недостатнім досвідом або кваліфікацією.

Освітня підготовка. Професію муляра можна здобути в Полтавському професійному ліцеї, який знаходиться за адресою: м.Полтава, вул. Сакко, буд. 16-а; тел.: (0532)51-27-20; е-mail: ppl1946@rambler.ru.

Медичні обмеження. Робота муляра протипоказана людям, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи, опорно-рухового апарата, нервово-психічними розладами та мають схильність до простудних захворювань.

Вимоги до індивідуальних психологічних особливостей. Муляр повинен володіти фізичною силою і витривалістю, гнучкістю, рухливістю тіла і особливо рук, розвиненим відчуттям рівноваги, відсутністю боязні висоти. Йому необхідні координація рухів рук, точний окомір, просторова уява, технічне мислення, стійка увага, наочно-оглядова пам’ять.

Перспективи. Перспективи професійного росту і кар'єри: стажист – різнороб – фахівець – муляр, провідний спеціаліст, бригадир. При додатковому підвищенні освіти (середня чи вища будівельна освіта) виконроб, будівельний інженер, архітектор.
Категорія: На базі (11 класів): | Додав: admin (19.03.2009)
Переглядів: 986
Інформація абітурієнту
Пошук
Хостинг от uCoz.

Полтавський професійний ліцей, м.Полтава, вул. Сакко, 16а © 2019