Меню
Статистика
Наше опитування
Чи хотіли б ви навчатися у нашому ліцеї?
Всього відповідей: 1044
Форма входу

1  2 3

Свято, присвячене Лесі Українці

   24 лютого — в переддень 145-річчя від дня народження Лесі Українки в читальному залі бібліотеки відбулося свято ,,Кохання безкрає помчить наші душі увись».

   Постать і погляди Лесі Українки — людини європейського рівня — продовжують хвилювати, бентежити, захоплювати. Вона уславила своє ім’я невмирущими творами і зробила крок у вічність.

   Учасники заходу взяли на себе сміливість зазирнути в найпотаємніші куточки душі поетеси — особисте життя, а також дослідити у чому полягає сутність кохання, чи перегукуються погляди наших сучасників з поглядами Лесі на кохання, які звучать в її інтимній ліриці.

   Щоб захід був цікавим і насиченим, учасники заздалегідь провели велику пошукову роботу, використовуючи ресурси бібліотеки ліцею.

   Учні-«біографи» досліджували одну зі сторінок життя Лесі Укра¬їнки «Леся і кохання» та з'ясовували причини «нещасливого кохання» поетеси, створили фо¬тоальбом «..А про те, як ти вміла кохати, хай сьогодні і юнь пізна».

   Учні-«літературознавці», проаналізувавшии інтимну лірику поетеси, з'ясували, якими були погляди Лесі на кохання. Любов у поетеси — це щось «вічне», що стоїть понад потребами дня, понад юрбою, те, що творить людину і без чого вона гине.

   Учні-«соціологи» провели серед ровесників опитування: «Чи може бути щасливою людина без любові?». Із опрацьованих відповідей група зробила висновок: більшість молодих людей (60 %) вва¬жає, що любити людину — це велике щастя і від¬повідальність, це постійне очікування та жертовність, це безмірне розуміння та бажання провести з коханим мить радості.

   Бібліотекар Косточка Валентина Миколаївна презентувала матеріали книжкової виставки «Крилате слово – от моя стріла…».Доповненням до огляду був показ п’ятихвилинного фільму «Обличчя української історії. Леся Українка».

   «Обернуся в легенду» – ці слова поетеси були пророчими. І вона мала право їх сказати, бо вогонь запалюється від вогню, і його жар не полишає одухотворені серця...

   «Ні! Я жива, я буду вічно жити, Я в серці маю те, що не вмирає…». Затамувавши подих, слухали присутні на святі безсмертні Лесині слова, які схвильовано читала учениця групи №25 Карлсберг Анастасія.

   Погляди Лесі Українки на кохання залишаються сучасними, тому що кохання — це молодість, вірність, вічність, упевненість, щастя, надія.


Участь у тренінгу

   Учні ліцею взяли участь у тренінгу «Безпека працевлаштування та протидія торгівлі людьми» в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування» благодійної організації «Світло надії».

   У ході заняття підлітки дізналися про характерні ознаки та форми торгівлі людьми, як потурбуватися про власну безпеку перед виїздом за кордон, куди можна звернутися за порадою та допомогою. Учні отримали сертифікати, теоретичні знання, практичні вміння й готові ділитися інформацією з однолітками.


Інформація абітурієнту
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Хостинг от uCoz.

Полтавський професійний ліцей, м.Полтава, вул. Сакко, 16а © 2020