Меню
Статистика
Наше опитування
Чи хотіли б ви навчатися у нашому ліцеї?
Всього відповідей: 1044
Форма входу

1  2  3

Церемонія нагородження переможців конкурсу

«Учень року-2018. Гордість та надія ліцею»

У Полтавському професійному ліцеї  24 січня відбулася  церемонія нагородження кращих учнів ліцею – переможців конкурсу «Учень року-2018. Гордість та надія ліцею».

Були визначені переможці у номінаціях:

· «Інтелект і талант» (Дядюк Юлія, група № 35; Калініченко Ілона, група № 37; Лось Олександра,  група № 25;  Сіренко Яна, група № 14;  Терещенко Катерина, група № 25);

 

  • Праця і майстерність» (Готра Михайло, група № 23; Оніщенко Андрій, група № 36; Приходько Дмитро, група № 35; Чубань Аліна, група № 27);

 

  • «Грація і сила» ( Миндрул Олександр, група № 16;  Мирошник Світлана, група № 27; Тур Анна, група № 27; Цюрюпа Владислав, група № 37);

 

  • «Творчість і натхнення» (Бендеберя Марина, група № 35; Пилипчук Валерія,  група № 27; Соболь Дарина,  група № 35; Стародубцева Анастасія, група № 25; Фесенко Валерія, група № 25);   

 

  •  «Авторитет і лідерство» (Максімова Наталія, група № 35;  Опацька Аміна, група № 35).

 

На святі інтелекту, майстерності та таланту були присутні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу молоді.  

Серед запрошених на свято була Бабенко  Олена Миколаївна, начальник управління у справах сімї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Вона  щиро привітала переможців, вручила їм подарунки та  побажала кожному учневі  знайти себе у житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим!

Усі  двадцять переможців отримали, крім подарунків,  грамоти та грошові премії.

До Книги Пошани  Полтавського професійного ліцею   за сумлінне ставлення до теоретичного, професійно-практичного навчання, вагомі показники в оволодінні уміннями та навичками майбутньої професії, активну участь у житті ліцею занесено імена найкращих учнів: Дядюк Юлії  та Приходька Дмитра.

Ліцей  має гарних вихованців. А в таких учнів лише гарні наставники. І, безперечно, хочеться сказати слова вдячності всім працівникам, які незмінно вкладають душу, час, навіть своє життя у виховання підростаючого покоління.

    Гостями свята були і випускники ліцею Міщенко  (нині Підгайна) Ірина (випускниця 2005  року), вчитель молодших класів,  та Пархоменко Андрій (випускник 2002  року), учасник АТО, командир реактивно-артилерійської батареї, лейтенант. Вони висловили слова вдячності педагогічним працівникам ліцею за професійну майстерність, професійний талант, душевну щедрість, мудрість та побажали їм міцного здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у нелегкій, але такій важливій праці.

Учні та працівники ліцею для глядачів підготували пісні, інструментальні твори, віршовані та хореографічні композиції.

Педагогічні працівники висловили свою впевненість у тому, що вихованці ніколи не підуть  проти своєї совісті, не будуть байдужими до долі друзів, родини та України. Після побажань кожному з учнів  миру, щастя і процвітання пролунала пісня  «Мир над Україною».

               

 

  Першого листопада в стінах гуртожитку відшуміло веселе та насичене свято краси – «Міс гуртожитку – 2018». У конкурсі взяли участь 6 учасниць: Сіренко Яна, Брегуце Валерія, Харченко Ельзара, Руденко Аліна, Дігтяр Євгенія та Удовиченко Аміна. Кожна з дівчат продемонструвала свої уміння та захоплення, красу та неповторність, розум та завзятість.

               Конкурсну програму оцінювало справедливе журі: вихователь
Замула В.В, практичний психолог Обушна Є.Р., керівник вокального гуртка Давидова М.В. Наші учасниці влаштували справжнє шоу з піснями, танцями, розповідями власних творів. Також лунало пісенне привітання від минулорічної переможниці «Міс гуртожитку – 2017» Пилипчук Валерії.

         Без сумніву, кожна учасниця є красунею, розумницею, справжньою леді. У номінації «Друга віце-міс гуртожитку» перемогу здобула Удовиченко Аміна, у номінації «Перша віце-міс гуртожитку» та «Міс глядацьких симпатій» – Сіренко Яна; титул «Міс гуртожитку 2018» виборола Брегуце Валерія.     

   9 листопада 2017 року в ОЦЕВУМі відбувся обласний фестиваль-конкурс юних вокалістів «Срібна підкова» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Він проводився з метою збереження та подальшого розвитку пісенного спадку українського народу, розвитку художньої самодіяльності та пісенного мистецтва, виявлення обдарованих молодих талантів.

         Цьогоріч Полтавський професійний ліцей представляла учениця
І курсу Пилипчук Валерія з піснею «Верба». Молодість, краса, цілеспрямованість, але найголовніше, талант – усіма цими якостями володіють Валерія та учасники хореографічного ансамблю, які підкорили серця глядачів.

         Наші учні були нагороджені бурею оплесків від присутніх у залі. Кожного з нас переповнює гордість за таких талановитих та обдарованих дітей, які люблять і прославляють свій навчальний заклад.

            1 листопада 2017 року у гуртожитку Полтавського професійного ліцею був проведений майстер-клас «Секрети догляду за шкірою обличчя».

    Захід був насичений теоретичним матеріалом та практичним відпрацюванням методів догляду за шкірою обличчя. Розглядалися правила догляду за шкірою, техніка очищення та нанесення косметичних засобів, вплив куріння на стан шкіри обличчя, основні етапи нанесення макіяжу.

            Запрошені учасниці із задоволенням наносили маски та креми компанії
MARY KAY, спостерігали за технікою нанесення вечірнього макіяжу.

            Майстер-клас для учасниць провела косметолог, візажист, представник MARY KAY Олена Литвиненко.

 

Формування здорового способу життя

    На  запрошення  медичної  сестри  Мехедько Л.В. відбулася  зустріч  учнів,  які навчаються в групі № 17, з сімейним лікарем Дьяченко О.П. з центру ПМСД №3, під час якої проведена лекція «За здоровий спосіб життя», присвячена Всесвітньому дню боротьби з тютюнопаління. Учні зрозуміли, що потрібно вести здоровий спосіб життя, бо здоровим бути модно.

 

Запрошує бібліотечне євромістечко

  День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.

  З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни щорічно бібліотека ліцею розробляє власний сценарій святкування, організовуючи різноманітні пізнавальні заходи. Цього року читальний зал перетворився на “бібліотечне євромістечко”, де члени читацького активу знайомлять відвідувачів з інформаційно-презентаційними матеріалами про Європу. З 11 по 31 травня користувачі бібліотеки мають змогу подорожувати його вуличками. При вході до містечка «росте» дерево європейських цінностей, на гілочках якого кожен бажаючий може залишити побажання або відгук.

  Особливо підліткам подобаються хвилини загадкової медіаінформини про таємничі місця Європи, тренінг «Чи зможеш ти бути туристичним агентом?», що включає в себе вікторину «Чи знаєш ти країни Європи?», та завдання «Загублений турист», що вимагає знання англійської та німецької мов. Звичайно ж, гідами відвідувачів є викладачі іноземних мов Мартиненко А.І., Подопригора Г.С і Лісова О.О.

  Містечко має всього 5 зупинок. Але вони завжди людні! Тому що кожному цікава інформація про Європу, яка стає ближчою і зрозумілішою для нас.

  А 17 травня користувачі бібліотеки були учасниками години єврознавства “Вивчай Європу – змінюй Україну”. Бібліотекар Валентина Косточка наголосила користувачам бібліотеки, що відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, яка причетна до традицій і цінностей Європи.

  Доречним є використовуватання аудіозапису гімну ЄС та інший музичний супровід.

  Родзинкою містечка стане «фотополювання», де в кадр може потрапити кожен гість, який буде вирізнятися європейським образом.

 Україна – це частина Європи, і її народ заслужив на європейське майбутнє. А бібліотеки мають великий потенціал для того, щоб сприяти цьому процесу, популяризуючи кращі зразки європейської літератури, історичні, політичні досягнення, виховуючи риси патріотизму у молоді.

 

Віртуальна фото-книжкова експозиція

«Пам'ять про зранений край»

        Тридцять один рік минув від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенна катастрофа, спричинена вибухом на Чорнобильській АЕС.

       26 квітня 1986 року була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

       Катастрофа забрала понад три мільйони життів, похитнула здоров'я не лише тих, хто брав безпосередню участь у ліквідації, а й мільйонів тих, хто мав нещастя жити поруч зі злощасною станцією.На сьогоднішній день в зоні проживають близько 500 людей. Більшість з них люди похилого віку. Їм дозволено обирати будь-який з будинків, які до речі знаходилися закинутими близько трьох десятків років і знаходяться в жахливому стані. У зоні відчуження ведуться роботи, проте уряд в цілях безпеки дозволяє знаходитися в зоні відчуження максимум 14 днів.

     Приходять нові покоління, які дедалі менше знають про цю страшну катастрофу. А свідчення безпосередніх учасників подій стають ціннішими. Вони доходять до нас у книгах, мемуарах, дослідженнях, публікаціях журналістів, фотокореспондентів, у документальних фільмах. Глибину Чорнобильської трагедії розкриває віртуальна фото-книжкова експозиція «Пам'ять про зранений край» з  якою ознайомилися учні гуртожитку. Присутні  познайомились з матеріалами експозиції, а також приймали активну участь, доповнюючи розповідь  бібліотекаря цікавими фактами, які вже їм відомі.  

 

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів

        ХХ сторіччя назавжди запам'ятається людству жахливими подіями Другої світової війни і кривавими злочинами гітлерівського тоталітаризму. 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день, 72 роки тому — у 1945-му — були звільнені в'язні німецького концтабору Бухенвальд. Всього на території Німеччини та окупованих нею країнах діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в’язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку. За роки другої світової війни через табори смерті пройшли      18 мільйонів осіб, з них – 11 мільйонів було знищено.

       З нагоди відзначення пам’ятної дати у читальному залі, бібліотекарем Валентиною Косточкою оформлено тематичний перегляд-спомин «Колючі дроти між життям та смертю», який знайомить користувачів з трагічними долями людей, що пройшли застінки фашистських концтаборів. Представлено карту окупованої Європи з позначеннями таборів смерті, відомості про найжахливіші табори: Бельзен, Бухенвальд, Дахау (Німеччина), Майданек, Собібор, Треблінка (Польща).  

       Вражають факти про злодіяння нацистів у концентраційних таборах на Полтавщині. “Хорольська яма” — нацистський табір для військовополонених Червоної Армії у місті Хорол, що існував з 20 вересня 1941 по 15 вересня 1943. Полонені там знаходилися у такій кількості, що навіть не могли сісти чи лягти. Загалом через Дулаг № 160 пройшло     200 тисяч осіб, з яких загинуло більше 90 тисяч. Шість могил «Хорольської ями», на думку істориків, — це ще не всі поховання, до яких причетні нацисти. Табір смерті не розкрив до кінця всю таємницю трагічної загибелі людей. Колишній в'язень художник О. Різниченко написав картину, на якій зобразив, як нацисти глумилися над полоненими, нацьковуючи на них собак, б'ючи нагаями. Ця картина була направлена в Нюрнберг. Чимало страшних сцен зобразив художник Є. С. Кобитєв у картинах-етюдах «До останнього подиху» і «Люди, будьте пильні», а також у книзі «Хорольська яма». Про табір смерті «Хорольська яма» письменник М. Дубов написав повість «Біля самітнього дерева».            

       «...Люди не повинні забувати скорботні сторінки історії людства»,– написала колишній в'язень фашистських концтаборів Малі Фрітцу у книзі «Да здравствует жизнь!».

Головне, щоб це більше не повторилося. Пам`ятаймо!

 

Графік проведення занять гуртків художньої самодіяльності

у 2 семестрі 2016-2017 навчального року

 

№п/п

Назва гуртка

Керівник

Час проведення

Місце проведення

1.

Вокально-інструментальний ансамбль

Рузін Володимир Сергійович

Вівторок (15.30)

Четвер (15.30)

Музична кімната

2.

Вокальний ансамбль

Петтер Світлана Євгенівна

Понеділок (16.00)

Вівторок (16.00)

Актова зала гуртожитку,

музична кімната

3.

Хор

Петтер Світлана Євгенівна

Вівторок (15.10)

Четвер (15.10)

Актова зала

4.

Ансамбль бандуристок

Супруненко Валентина Михайлівна

Вівторок (15.30)

Середа (15.30)

Музична школа №2

5.

Театр естрадних мініатюр

Прядко Тетяна Володимирівна

Вівторок (16.00)

Четвер (16.00)

Актова зала,

музична кімната

6.

Хореографічний гурток

Мостова Наталія Миколаївна

Понеділок (16.00)

Середа (15.00)

Актова зала

 

 

 

Інформація абітурієнту
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Хостинг от uCoz.

Полтавський професійний ліцей, м.Полтава, вул. Сакко, 16а © 2020