Меню
Статистика
Наше опитування
Чи хотіли б ви навчатися у нашому ліцеї?
Всього відповідей: 1044
Форма входу

ЗАВАНТАЖИТИ  Інструкційно-технологічні картки для ЕГЗ 

ЗАВАНТАЖИТИ  Інформаційна компетентність педагогічного працівника ПТНЗ

ЗАВАНТАЖИТИ  Особливості планування методичної роботи у ПТНЗ

ЗАВАНТАЖИТИ  Працюємо над методичною розробкою уроку теоретичного навчання

ЗАВАНТАЖИТИ  Методичні рекомендації щодо розробки ККЗ з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки відповідного рівня кваліфікацій з зварювальних професій

ЗАВАНТАЖИТИ  Методичні рекомендації щодо розробки робочих навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників та впровадження Державних стандартів професійно-технічної освіти заснованих на компетентнісному підході у ПТНЗ області

ПАМ’ЯТКА АВТОРОВІ МЕТОДИЧНОЇ РОЗРОБКИ

* Методична розробка має відповідати тематиці журналу й сучасному стану науки, бути літературно опрацьованою. Автор методичної розробки відповідає за достовірність і вірогідність викладеного матеріалу, за правильне цитування джерел і коректне посилання на них.

* Структура методичної розробки:

- прізвище та ім'я автора, посада, звання, установа (заклад),місто;

- назва розробки;

- коротка анотація (до 7 рядків) у такій послідовності: профіль закладу, спеціальність, курс, предмет, тема, текст анотації;

- текст розробки;

- список використаних джерел

* Обсяг методичної розробки до 20 сторінок комп'ютерного набору.

* Текст методичної розробки друкується в одному примірнику українською мовою на білому папері формату А4 кеглем 14 через 1,5 інтервали із дотриманням розмірів полів: верхнього, нижнього і лівого 20мм, правого 15мм (29 рядків, 60-65 знаків у рядку). Не допускається друкування будь-якої частини тексту меншим інтервалом.

* У тексті методичної розробки посилання на використані джерела подаються у квадратних дужках, зазначається порядковий номер і сторінка цитованого джерела.

* Список використаних джерел складається в алфавітному порядку за вимогами Держстандарту.

* Сторінки методичної розробки нумеруються за порядком, без пропусків і буквених позначень. Автор підписується на звороті останньої сторінки, чим підтверджує що дати, цитати, фактичні дані, бібліографія звірені, а стаття готова до видання.

* Ілюстрації й таблиці входять до загального обсягу методичної розробки. Загальна кількість ілюстративного матеріалу - таблиць, схем, малюнків у розробці не повинна перевищувати п'яти. Таблиці виконуються згідно з вимогами Держстандарту і розміщуються у тексті розробки.

* Разом із роздруком методичної розробки необхідно надіслати дискету, в якій файл розробки (у двох копіях) записується у форматі RTF, шрифт - Times New Roman, розмір шрифту - 12. міжрядковий інтервал - 1. Схеми та діаграми виконуються в редакторі Word.

* До методичної розробки додаються такі супроводжувальні документи: - рецензія на методичну розробку методиста регіонального НМЦ ПТО, або фахівця вищого навчального закладу; - повідомлення про автора (прізвище, ім'я, по батькові, посада, спеціальність, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи (повна назва навчального закладу, установи), поштова адреса з індексом, службовий і домашній телефони, фотографія в електронному вигляді у форматах: .GIF, .JPG, .ВМР, .ТIFF).

* Редколегія збірника залишає за собою право подавати рукописи на зовнішнє рецензування. Рукописи не повертаються.

* Будемо вдячні всім, хто вважатиме за потрібне подати свої зауваження, поради й рекомендації.

Інформація абітурієнту
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Хостинг от uCoz.

Полтавський професійний ліцей, м.Полтава, вул. Сакко, 16а © 2020