Меню
Статистика
Наше опитування
Чи хотіли б ви навчатися у нашому ліцеї?
Всього відповідей: 860
Форма входу
 

Результати участі учнів Полтавського професійного ліцею в обласних та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах за 2016-2017 н. р.

 

п/п    

Назва олімпіади або конкурсу

             Прізвище учасника                                            

Прізвище педпрацівника,

який готував учня 

Результат

Навчальна діяльність

1

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер-2016» (листопад 2016 р.).

Безгубенко В. (27 гр.)

Борисенко Д. (27 гр.)

Брода Д. (27 гр.)

Гнєзділов І. (27 гр.)

Гришко О. (34 гр.)

Жмайло А. (27 гр.)

Кириленко О. (34 гр.)

Медвецкі Л. (27 гр.)

Меркуце Н. (27 гр.)

Плаксіна Т. (27 гр.)

Разсуковська А. (34 гр.)

Семененко Ю. (34 гр.)

Скляр О. (34 гр.)

Темник І. (34 гр.)

Чумак Д. (27 гр.)

 Шкіль М. (27 гр.)

Рябко І.П.

Добрий

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Добрий

Учасник

Добрий

Учасник

Добрий

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

2

Обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ (грудень 2016 р.).

Карлсберг А. (35 гр.) Дуброва Н.О. ІІ місце
3 VІІ міський конкурс "Волонтер року - 2016". Пелипенко І. (35 гр.) Кулачко О.О. Грамота за ак-тивну участь у роботі во-лонтерського загону
4

Обласний етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (грудень2016 р.).

Меркуце Н. (27 гр.) Дуброва Н.О. І місце
5 Всеукраїнський конкурс «Знайди героя Чорнобиля поруч», організований національним музеєм «Чорнобиль» (грудень 2016 року).

Меркуце Н. (27 гр.) Ємець В. (22 гр.)

Лісова О.О.

Подопригора Г.С.
Переможці у номінації «Художня майстерність слова»
6 Конкурс «Моя професія – найкраща!» у рамках програми «Міст до вищої освіти – німецька мова у закладах профтехосвіти, проведений Goete-Institut в Україні. Меркуце Н. (27 гр.) Лісова О.О. Учасник
7 Міжвузівська олімпіада з предмета «Устаткування закладів ресторанно-го господарства», організовіана Полтавським комерційним технікумом.

Карлсберг А. (35 гр.) Назаренко Ю. (35 гр.)

Пелипенко І. (35 гр.)

Сотула Н. (35 гр.)
Яцько І.В.

Учасник

Учасник

І місце

ІІІ місце
8 II Всеукраїнський (XIII Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

Калініченко І. (номінація“Твір”).

Шкіль М. (номінація “Аудіовізуальний твір”).

Шерстюк А. (номінація “Декламація”).

Дуброва Н.О.

 

Дуброва Н.О.

 

Подопригора Г.С.

ІІ місце,

 

ІІІ місце

 

ІІ місце

9 ІV Всеукраїнська дитяча мистецька акція «Мій Шевченко – Мій світ».

Приходько Д., Гордійчук Я. (15 гр.) – номінація «Малюнок»

Дуброва Н.О. Результати не визначені
10 Конкурс творів «Біблія у моєму житті». Ліхачова А. (27 гр.) Дуброва Н.О. Результати не визначені
11 Обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої». Щербак А. (37 гр.) Матяш Т.М. Учасник
12 Обласний етап олімпіади з хімії. Дядюк Ю. (15 гр.) Сліпець С.О. ІІІ місце
13 Обласний етап олімпіади з охорони праці Дядюк Ю. (15 гр.) Рябко І.П. ІІ місце
14 Обласний етап олімпіади з предмета «Контрольно-касове обладнання» Семененко Ю. (34 гр.) Карунна Н.С. ІІІ місце
15 Міжнародний учнівський конкурс юних математиків «Кенгуру».

Бакума А. (14 гр.)

Бєлий Л. (27 гр.)

Брода Д. (27 гр.)

Бухтата Є. (25 гр.)

Гонохова А. (35 гр.)

Гришко О. (34 гр.)

Делендик О. (34 гр.)

Деркач Р. (17 гр.)

Десенко А. (35 гр.)

Дорошенко О. (14 гр.)

Достовалова Т. (14 гр.)

Дядюк Ю. (15 гр.)

Кабак В. (15 гр.)

Калініченко І. (17 гр.)

Карлова Ю. (25 гр.)

Карлсберг А. (35 гр.)

Кива К. (14 гр.)

Коржева Н. (14 гр.)

Кочетова А. (27 гр.)

Ляхман А. (15 гр.)

Максимова Н. (15 гр.)

Мод М. (17 гр.)

Морщавка Р. (35 гр.)

Опацька А. (15 гр.)

Підсудок С. (17 гр.)

Радченко Р. (16 гр.)

Рибкін Е. (16 гр.)

Русанюк Д. (14 гр.)

Сегеда В. (17 гр.)

Семененко Ю. (34 гр.)

Сіпій О. (25 гр.)

Соболь Д. (15 гр.)

Сотула Н. (35 гр.)

Стрижак В. (17 гр.)

Трохименко К. (15 гр.)

Федоренко І. (15 гр.)

Чирка М. (15 гр.)

Якименко К. (17 гр.)

Волкова О.Г.

Добрий

Добрий

Добрий

Учасник

Учасник

Відмінний

Добрий

Добрий

Учасник

Учасник

Учасник

Добрий

Добрий

Відмінний

Учасник

Учасник

Учасник

Добрий

Добрий

Учасник

Добрий

Учасник

Учасник

Добрий

Учасник

Учасник

Добрий

Добрий

Добрий

Відмінний

Добрий

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Добрий

Добрий

 

 

 

Результати участі учнів Полтавського професійного ліцею в обласних та Всеукраїнських конкурсах за 2015 -2016 н.р.
№ п/п Назва олімпіади або конкурсу Прізвище учасника Прізвище педпрацівника, який готував учня Результат
Навчальна діяльність
 1 Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер-2015» (листопад 2015р.). Король О. (24 гр.), Рябко І.П. Добрий
Разсуковська А. (24 гр.), Добрий
Савченко В. (24 гр.), Добрий
Липій В. (24 гр.), Учасник
Скляр О. (24 гр.), Добрий
Сакало А. (24 гр.) Учасник
Темник І. (24 гр.) Учасник
 2 Обласний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ (грудень 2015 р.).  Овсієнко Я.(35 гр.) Дуброва Н.О V місце
 3 Обласний етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (грудень 2015 р.). Овсієнко Я.(35 гр.) Дуброва Н.О. I місце
 4 Обласний етап олімпіади з географії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області. Карлсберг А. (25 гр.) Сисін М.Ю. Х місце
           

 

Результати участі учнів Полтавського професійного ліцею в обласних та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах за 2012-2016 роки 

2012-2013 н.р.

1

ІІІ обласний етап
ХIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Ярка Ю.(14 гр.)

Дуброва Н.О.

ІІ місце

2

Обласний етап
ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ.

Ярка Ю.(14 гр.)

Дуброва Н.О.

6 місце

3

Обласна олімпіада з правознавства.

Норенко Д.(13 гр.)

Замула М.В.

5 місце

4

Міжнародний математичний конкурс  «Кенгуру».

Горбик Д .-55(14 гр.),

Галенко Л.-54(14 гр.),

Мазко М.-52(25 гр.),

Трипутень М.-52(23 гр.),

Мельникова М.-52(14 гр.),

Шостак М.-47(   гр..)

Пайдьом В.-47(14 гр.),

Півнєва К.-43(15 гр.), Тараненко О-38(22 гр.),

Жалій К.-37 (14гр.),

Ахтирський Н.-35(22гр.),

Трутень М.-35(23гр.),

Тищенко В.-35 (14гр.)

Височанський А.-33(25гр.)

Дудник Т.-32(14гр.),

Норенко Д.-31(13гр.),

Татарнікова О.-30(14гр.),

Чечель А.-26(34гр.),

Шостак Н.-25(34гр.),

Хмиз С.-25(35гр.),

Корнішов В.-25(35гр.),

Калініченко К.-21(34гр.),

Манько А.-21(34гр.),

Панченко С.-8(36гр.).

Волкова О.Г.

5 добрих результатів,

14-учасники

5

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи»).

Манько О. (34гр.)

Барило В.І.

ІІ місце

6

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Столяр будівельний».

Середа Дем’ян (32 гр.)

Нерадко І.Р.,

Піщенко П.В.

І місце

7

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Столяр будівельний».

Середа Дем’ян (32 гр.)

Нерадко І.Р.,

Піщенко П.В.

12 місце

2013-2014 н.р.

1

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер-2013» (листопад 2013 р.).

Галенко Л.-70 балів,

Дудник О.-69 балів, Ярка Ю.-67 балів,

Ахтирський Н.-65балів,

Дудник Т.-65 балів,

Горбик Д.-63 бали,

Ткаченко Б.-56 балів,

Жалій К.-55 балів,

Тараненко О.-54 бали,

Мельникова М.-49 балів.

Рябко І.П.

Учасники

2

Обласний етап ІV Міжна-родного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені
Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ (грудень 2013 р.).

Ярка Ю.(24 гр.)

Дуброва Н.О.

ІІІ місце

3

Обласний етап XIV Міжна-родного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (грудень 2013 р.).

Овсієнко Я.(15 гр.)

 

Дуброва Н.О.

IV місце

4

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (березень 2014р.)

Тараненко О. (32 гр.)

Гайдук М. (32 гр.)

Ахтирський Н. (32 гр.)

Шостак М. (33 гр.)

Трипутень М. (33 гр.)

Касьяненко Д. (33 гр.)

Мазко М. (35 гр.)

Височанський А. (35 гр.)

Глухенький В. (23 гр.)

Пучка Р. (23 гр.)

Трутень А. (23 гр.)

Норенко Д. (23 гр.)

Горбик Д. (24 гр.)

Галенко Л. (24 гр.)

Дудник Т. (24 гр.)

Юрченко І. (24 гр.)

Худолій  Д. (25 гр.)

Оверко К. (13 гр.)

Липій В. (14 гр.)

Король О. (14 гр.)

Сакало А. (14 гр.)

Холковська Т. (15 гр.)

Калініченко Я. (15 гр.)

Верпека Д. (15 гр.)

Варакута М. (15 гр.)

Данилко А. (15 гр.)

Волкова О.Г.

14 добрих результатів,

12 - учасники

5

Обласний етап олімпіади з англійської мови.

Куценко О.

Мартиненко А.І.

Х місце

6

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кухар».

Лещенко К.(25 гр.)

Лисенко С.В., Косенцева Н.М., Кучеренко О.О.

VIII місце

2014-2015 н.р.

1

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер-2014» (листопад 2014 р.).

Вортоломей К. (24 гр.);

Гришко О. (14 гр.);

Липій В. (24 гр.);

Міллер В. (14 гр.);

Савченко В. (24 гр.);

Сакало А. (24 гр.);

Семененко Ю. (14 гр.);

Скляр О. (14 гр.);

Темник І. (14 гр.);

Хлібченко М. (24 гр.).

Рябко І.П.

Добрий

Добрий

Відмінний

Добрий

Відмінний

Добрий

Відмінний

Добрий

Добрий

Відмінний

2

Обласний етап V Міжна-родного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені
Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ (грудень 2014 р.).

Карлсберг А. (15 гр.)

Дуброва Н.О.

VII місце

3

Обласний етап XV Міжна-родного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (грудень 2014 р.).

Овсієнко Я. (25 гр.)

Дуброва Н.О.

V місце

4

Олімпіада з технології кам’яних робіт (грудень
2014 р.).

Велігоцький Є.

(33 гр.)

Кулачко О.О.

ІІІ місце

5

Міжнародний конкурс з математики «Кенгуру-2015» (березень 2015 р.).

Семененко Ю. (14 гр.)

Разсуковська А. (14гр.)

Міллер В. (14 гр.)

Собка В. (14 гр.)

Пуга М. (14 гр.)

Назаренко Ю. (15 гр.)

Богданчик В. (17 гр.)

Сисюк М. (15 гр.)

Тихонов М. (17 гр.)

Щербак А. (17 гр.)

Оверко К. (23 гр.)

Липій В. (24 гр.)

Сакало А. (24 гр.)

Хлібченко М. (24 гр.)

Король О. (24 гр.)

Данилко А. (25 гр.)

Глухенький В. (33 гр.)

Норенко Д. (33 гр.)<

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Життя ліцею
Хостинг от uCoz.

Полтавський професійний ліцей, м.Полтава, вул. Сакко, 16а © 2017