Меню
Статистика
Наше опитування
Чи хотіли б ви навчатися у нашому ліцеї?
Всього відповідей: 1038
Форма входу

Результати участі учнів Полтавського професійного ліцею в обласних та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах за 2018-2019 н. р.

Досягнення учнів у навчальній діяльності за І семестр 2018-2019 н.р.

Назва конкурсу, олімпіади чи змагання

Прізвища учнів-учасників

Результат

Прізвище викладача, який готував конкурсанта

Навчальна діяльність

Обласний етап ІХ Міжна-родного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені
Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ (грудень 2018).

Дядюк Ю. (гр.35)

І місце

Дуброва Н.О.

Обласний етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (грудень 2018).

Мельникова А. (35 гр.)

ІІІ місце

Дуброва Н.О.

 

Всеукраїнський конкурс «Фінансова грамотність» від проекту «На Урок» та ННІ «Каразінська школа бізнесу» (29.11.2018).

Супаренко А. (37 гр.),

Залуга І. (34 гр.),

Голега В. (15 гр.),

Яковлєва О. (15 гр.),

Калініченко І. (37 гр.),

Малимон Т. (37 гр.)

Диплом I ступеня

Диплом I ступеня

Диплом I ступеня

Диплом IІ ступеня

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Замула М.В

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер – 2018».

Брегуце В. (14 гр.),

Губаренко Ю. (17 гр.),

Голега В. (15 гр.),

Канюс Т. (17 гр.),

Корнєєв Р. (15 гр.),

Супаренко В. (14 гр.),

Рисенко Є. (14 гр.),

Сіренко Я. (14 гр.),

Симоненко Н. (17 гр.),

Штець Р. (17 гр.).

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Рябко І.П.

Конкурс до Дня української писемності та мови «Слово до слова».

Бандура Т. (24 гр.),

Боровик В. (24 гр.),

Готра І. (23 гр.),

Гріцан М. (16 гр.),

Заїченко Т. (24 гр.),

Ключников К. (24 гр.),

Константінов Д. (24 гр.),

Лось О. (25 гр.),

Миндрул О. (16 гр.),

Терещенко К. (25 гр.),

Штанько А. (24 гр.).

Диплом І ступеня

Сертифікат учасника

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Диплом І ступеня

Диплом ІІІступеня

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Подопригора Г.С

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» (12.12.2018).

Годієнко Я. (27 гр.),

Готра М. (23 гр.),

Демиденко М. (35 гр.),

Ключников К. (24 гр.),

Комищук О. (27 гр.),

Опацька А. (35 гр.),

П’ятак О. (35 гр.),

Рощектаєва Ю. (25 гр.),

Трохименко К. (35 гр.),

Штанько А. (24 гр.),

Яковлєва А. (35 гр.).

Результати не визначені

Мартиненко А.І.

Подопригора Г.С

Міжнародна дистанційна олімпіада з німецької мови «Осінь – 2018» від проекту «Всеосвiта.

Стрижак В. (37 гр.),

Білан К. (27 гр.),

Гріцан М. (16 гр.).

 

Диплом I ступеня Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Лісова О.О.

 

Міжнародна дистанційна олімпіада з фізики «Осінь – 2018» від проекту «Всеосвiта».

 

Калініченко І. (гр.34),

Лось О. (гр.25),

Стародубцева А.,

Русанюк Д. (гр.34),

Терещенко К. (гр.25),

Шанько А. (гр.24).

І місце

І місце

І місце

ІІ місце

ІІ місце

ІІ місце

Гайтан Л.В.

Міжнародна дистанційна олімпіада з біології і екології «Осінь – 2018» від проекту «Всеосвiта».

 

 

Штанько А. (гр.24),

Опацька А. (гр.35),

Мельникова А. (гр.35),

Ващук В. (гр.27),

Стародубцева А. (гр.25),

Терещенко К. (гр.25),

Калініченко І. (гр.37),

П’ятак О. (гр.35),

Лось О. (гр.25),

Цюрупа В. (гр.37),

Чубань А. (гр.27),

Ключников К. (гр.24).

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІ ступеня

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Шаповал О.О.

Міжнародна дистанційна олімпіада з хімії «Осінь – 2018» від проекту «Всеосвiта».

 

Сіренко Я. (гр.14)

Дядюк Ю. (гр.35),

Штець Р. (17 гр.),

Мельникова А. (35 гр.), Штанько А. (гр.24),

Терещенко К. (гр.25),

Голега В. (гр.15),

Калініченко І. (гр.37),

Чубань А. (гр.27),

Константінов Д. (24 гр.)

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Сліпець С.О.

ІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики від освітнього проекту «На урок».

 

Голега В. (гр.15)

Нестеренко В. (гр.15)

Яковлева О. (гр.15)

Сіренко Я. (гр.14)

Фролов М. (гр.15)

Корнєєв Р. (гр.15)

ІІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Гайтан Л.В.

ІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада з біології і екології від освітнього проекту «На урок».

 

Мельникова А. (гр.35),

Лось О. (гр.25),

Терещенко К. (гр.25), Дядюк Ю. (гр.35),

ЧубаньА. (гр.27),

Ключников К. (гр.24), Стародубцева А. (гр.25),

Штанько А. (гр.24),

Калініченко І. (гр.37),

Кива К. (гр.34).

Диплом І ступеня.

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Шаповал О.О.

ІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада з географії від освітнього проекту «На урок».

Ващук В. (гр.27),

Штанько А. (гр.24),

Костянтинов Д. (гр.24),

Ключников К. (гр.24).

Диплом І ступеня.

Диплом І ступеня.

Диплом І ступеня.

Сертифікат учасника

 

ІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики від освітнього проекту «На урок».

Сіренко Я. (гр.14).

Диплом ІІІ ступеня

 

Вигівська Н.С.

 

ІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики від освітнього проекту «На урок».

Бакума А. (24 гр.),

Булига Т. (24 гр.),

Гришко А. (24 гр.),

Дорошенко О. (24 гр.),

Достовалова Т. (24 гр.), Жулім А. (24 гр.),

ЗалугаІ. (24 гр.),

Ідрісова А. (24 гр.),

Кива К. (24 гр.),

Коржева Н. (24 гр.),

Лещенко М. (24 гр.),

Ніколаєнко Е. (24 гр.),

Пащенко Р. (24 гр.),

Русанюк Д. (24 гр.),

Ткаченко А. (24 гр.),

Авдєєнко Д. (24 гр.).

Диплом ІІІ ступеня

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Сертифікат учасника

Диплом ІІ ступеня

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Диплом ІІІ ступеня

Сертифікат учасника

Диплом ІІ ступеня

Сертифікат учасника

Диплом ІІ ступеня

Сертифікат учасника

Падалка Н.О.

Всеукраїнський конкурс «Безпечний інтернет»

 

Рисенко Є. (гр.14),

Брегуце В. (гр.14),

Кирпота Л. (гр.14),

Супаренко В. (гр.14),

Дворецька А. (гр.24).

 

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

 

Вигівська Н.С.

Всеукраїнський конкурс «Безпечний інтернет»

 

Лещенко М. (24 гр.),

Кива К. (24 гр.),

ЗалугаІ. (24 гр.),

Достовалова Т. (24 гр.), Коржева Н. (24 гр.),

Жулім А. (24 гр.),

Пащенко Р. (24 гр.),

Бакума А. (24 гр.),

Ніколаєнко Е. (24 гр.),

Булига Т. (24 гр.),

Авдєєнко Д. (24 гр.).

Гришко А. (24 гр.),

Дорошенко О. (24 гр.),

Ідрісова А. (24 гр.),

Русанюк Д. (24 гр.),

Сафронович К. (24 гр.),

Яковенко Д. (24 гр.),

Ткаченко А. (24 гр.),

Куць А. (24 гр.),

Перець К. (24 гр.),

Городницька Д. (24 гр.),

Бєляєєва А. (24 гр.)

Диплом ІІІ ступеня

Диплом І ступеня

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Сертифікат учасника

Диплом ІІ ступеня

Сертифікат учасника

Диплом ІІ ступеня

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Диплом ІІ ступеня

Сертифікат учасника

Диплом І ступеня

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Диплом ІІІ ступеня

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Падалка Н.О.

 

Результати участі учнів Полтавського професійного ліцею в обласних та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах за 2017-2018 н. р.

Результати участі учнів Полтавського професійного ліцею в обласних та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах за 2016-2017 н. р.

 

п/п    

Назва олімпіади або конкурсу

             Прізвище учасника                                            

Прізвище педпрацівника,

який готував учня 

Результат

Навчальна діяльність

1

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер-2016» (листопад 2016 р.).

Безгубенко В. (27 гр.)

Борисенко Д. (27 гр.)

Брода Д. (27 гр.)

Гнєзділов І. (27 гр.)

Гришко О. (34 гр.)

Жмайло А. (27 гр.)

Кириленко О. (34 гр.)

Медвецкі Л. (27 гр.)

Меркуце Н. (27 гр.)

Плаксіна Т. (27 гр.)

Разсуковська А. (34 гр.)

Семененко Ю. (34 гр.)

Скляр О. (34 гр.)

Темник І. (34 гр.)

Чумак Д. (27 гр.)

 Шкіль М. (27 гр.)

Рябко І.П.

Добрий

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Добрий

Учасник

Добрий

Учасник

Добрий

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

2

Обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ (грудень 2016 р.).

Карлсберг А. (35 гр.) Дуброва Н.О. ІІ місце
3 VІІ міський конкурс "Волонтер року - 2016". Пелипенко І. (35 гр.) Кулачко О.О. Грамота за ак-тивну участь у роботі во-лонтерського загону
4

Обласний етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (грудень2016 р.).

Меркуце Н. (27 гр.) Дуброва Н.О. І місце
5 Всеукраїнський конкурс «Знайди героя Чорнобиля поруч», організований національним музеєм «Чорнобиль» (грудень 2016 року).

Меркуце Н. (27 гр.) Ємець В. (22 гр.)

Лісова О.О.

Подопригора Г.С.
Переможці у номінації «Художня майстерність слова»
6 Конкурс «Моя професія – найкраща!» у рамках програми «Міст до вищої освіти – німецька мова у закладах профтехосвіти, проведений Goete-Institut в Україні. Меркуце Н. (27 гр.) Лісова О.О. Учасник
7 Міжвузівська олімпіада з предмета «Устаткування закладів ресторанно-го господарства», організовіана Полтавським комерційним технікумом.

Карлсберг А. (35 гр.) Назаренко Ю. (35 гр.)

Пелипенко І. (35 гр.)

Сотула Н. (35 гр.)
Яцько І.В.

Учасник

Учасник

І місце

ІІІ місце
8 II Всеукраїнський (XIII Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

Калініченко І. (номінація“Твір”).

Шкіль М. (номінація “Аудіовізуальний твір”).

Шерстюк А. (номінація “Декламація”).

Дуброва Н.О.

 

Дуброва Н.О.

 

Подопригора Г.С.

ІІ місце,

 

ІІІ місце

 

ІІ місце

9 ІV Всеукраїнська дитяча мистецька акція «Мій Шевченко – Мій світ».

Приходько Д., Гордійчук Я. (15 гр.) – номінація «Малюнок»

Дуброва Н.О. Результати не визначені
10 Конкурс творів «Біблія у моєму житті». Ліхачова А. (27 гр.) Дуброва Н.О. Результати не визначені
11 Обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої». Щербак А. (37 гр.) Матяш Т.М. Учасник
12 Обласний етап олімпіади з хімії. Дядюк Ю. (15 гр.) Сліпець С.О. ІІІ місце
13 Обласний етап олімпіади з охорони праці Дядюк Ю. (15 гр.) Рябко І.П. ІІ місце
14 Обласний етап олімпіади з предмета «Контрольно-касове обладнання» Семененко Ю. (34 гр.) Карунна Н.С. ІІІ місце
15 Міжнародний учнівський конкурс юних математиків «Кенгуру».

Бакума А. (14 гр.)

Бєлий Л. (27 гр.)

Брода Д. (27 гр.)

Бухтата Є. (25 гр.)

Гонохова А. (35 гр.)

Гришко О. (34 гр.)

Делендик О. (34 гр.)

Деркач Р. (17 гр.)

Десенко А. (35 гр.)

Дорошенко О. (14 гр.)

Достовалова Т. (14 гр.)

Дядюк Ю. (15 гр.)

Кабак В. (15 гр.)

Калініченко І. (17 гр.)

Карлова Ю. (25 гр.)

Карлсберг А. (35 гр.)

Кива К. (14 гр.)

Коржева Н. (14 гр.)

Кочетова А. (27 гр.)

Ляхман А. (15 гр.)

Максимова Н. (15 гр.)

Мод М. (17 гр.)

Морщавка Р. (35 гр.)

Опацька А. (15 гр.)

Підсудок С. (17 гр.)

Радченко Р. (16 гр.)

Рибкін Е. (16 гр.)

Русанюк Д. (14 гр.)

Сегеда В. (17 гр.)

Семененко Ю. (34 гр.)

Сіпій О. (25 гр.)

Соболь Д. (15 гр.)

Сотула Н. (35 гр.)

Стрижак В. (17 гр.)

Трохименко К. (15 гр.)

Федоренко І. (15 гр.)

Чирка М. (15 гр.)

Якименко К. (17 гр.)

Волкова О.Г.

Добрий

Добрий

Добрий

Учасник

Учасник

Відмінний

Добрий

Добрий

Учасник

Учасник

Учасник

Добрий

Добрий

Відмінний

Учасник

Учасник

Учасник

Добрий

Добрий

Учасник

Добрий

Учасник

Учасник

Добрий

Учасник

Учасник

Добрий

Добрий

Добрий

Відмінний

Добрий

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Добрий

Добрий

Інформація абітурієнту
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Хостинг от uCoz.

Полтавський професійний ліцей, м.Полтава, вул. Сакко, 16а © 2019