Меню
Статистика
Наше опитування
Чи хотіли б ви навчатися у нашому ліцеї?
Всього відповідей: 860
Форма входу
Головна » 2017 » Червень » 12 » Результати атестації педпрацівників ліцею
22:06
Результати атестації педпрацівників ліцею

Результати атестації педагогічних працівників ліцею у 2016-2017 навчальному році

№ з/п

    Прізвище, ім'я, по батькові    

Посада

Результати атестації

1

 

Дуброва Наталія Олексіївна, викладач української мови та літератури

 

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «Старший викладач»

2

Замула Михайло Васильович, викладач суспільних та загальнопрофесійних дисциплін

Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії»

3

Єгорова Людмила Олексіївна,

майстер виробничого навчання

Встановлено
12 тарифний розряд

4

Кожем’якін Микола Віталійович, майстер виробничого навчання

Встановлено
12 тарифний розряд

5

Лісова Олена Олексіївна, викладач мови; основ психології, етики й етикету

Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»

6

Лукаш Таміла Станіславівна,
викладач спеціальних дисциплін

Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»

7

Мартиненко Аліна Іванівна,

викладач англійської мови

Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»

8

Матяш Тетяна Михайлівна,

викладач історії

 

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії», присвоєно педагогічне звання «Старший викладач»

9

Олексієнко Людмила Володимирівна,

майстер виробничого навчання

Відповідає раніше встановленому
14 тарифному розряду та педагогічному званню «Майстер виробничого навчання
І категорії»

10

Омельченко Наталія Василівна,

майстер виробничого навчання

Встановлено
14 тарифний розряд

11

Павленко ОлександрВасильович, майстер виробничого навчання

Встановлено
13 тарифний розряд

12

Падалка Наталія Олексіївна,
майстер виробничого навчання

Встановлено
14 тарифний розряд,
присвоєно педагогічне звання «Майстер виробничого навчання
ІІ категорії»

13

Подопригора Ганна Сергіївна, викладач української мови та літератури;англійської мови; іноземної мови професійного спрямування; основ психології, етики й етикету

Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»

14

Шевцов Іван Миколайович,

майстер виробничого навчання

Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»

Переглядів: 23 | Додав: Nataliia_Padalka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Життя ліцею
Хостинг от uCoz.

Полтавський професійний ліцей, м.Полтава, вул. Сакко, 16а © 2017